Witam!


Witam! Zapraszam do mojego bloga

niedziela, 8 grudnia 2013

Grudniowe bransoletki

Nadal robię bransoletki.Te w upominku dla kuzynki ,
 ta dla córki.
Powstają z czeskich koralików, pięknie błyszczących, czego nie oddają moje zdjęcia. Muszę się sprężyć, aby zrobić naszyjniki i bransoletki na zamówienie, jeszcze przed świętami. Te przeważnie są czarno-srebrne.
Siedzę przy maszynie, skracam spodnie, coś potrzebnego szyję, ale to nie nadaje się,żeby Wam pokazywać.Na wszystkich blogach ozdoby świąteczne, a ja chyba odkurzę zeszłoroczne, przez te koraliki.
Wicher minął, w naszym rejonie było groźnie, ale dziś trasy przejezdne.Wróciłam właśnie z Bydgoszczy i mam chwilę wolną, mogę pobiegać po blogach, co bardzo lubię. 
Pozdrawiam, pa !

5 komentarzy:

 1. No to widzę, że niezła kolekcja bransoletek u Ciebie już powstała.I to co jedna, piękniejsza.(Obejrzałam poprzednie wpisy). A i te naszyjniki również śliczne.
  "Ksawery "pokazał się na Mazowszu chyba z najgorszej strony.Do dziś jeszcze nie wszyscy maja prąd.
  Serdeczności posyłam

  OdpowiedzUsuń
 2. WOW!!!Wandziu ,ale śliczności stworzyłaś....podziwiam i gratuluję talentu..

  OdpowiedzUsuń
 3. Następne śliczności udziergały Twoje zdolne rączki.Przez całą sobotę bardzo często o Was myślałam,bo to co pokazywała telewizja wyglądało grożnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładnie koralikowo u Ciebie. Piękne wszystkie. Podziwiam za cierpliwość. Dokładność wykonania to jest tak jak z kołderkami, poduszkami, czyli na najwyższym poziomie.
  Dziękuję za wizytę u mnie i za miłego kopa. Teraz nadrabiam zaległości w blogowaniu.
  Serdeczne pozdrowiania przesyłam
  Wanda dla Wandy

  OdpowiedzUsuń