Witam!


Witam! Zapraszam do mojego bloga

poniedziałek, 10 października 2011

Puchar Polski 2011 jest mój !
Od wiosny do jesieni odbywały się w kraju zawody z cyklu Pucharu Polski w NW.W sobotę 8.10 w Gdańsku były ostatnie , na których zdobyłam drugie miejsce.Zawodów było siedem, wzięłam udział w sześciu. Odniosłam cztery zwycięstwa i dwa razy byłam druga.Miałam dużą przewagę punktową nad rywalkami. Zdobyłam Puchar Polski w Nordic Walking w swojej kategorii wiekowej, bardzo się cieszę!

Wczoraj w niedzielę zamiast odpoczywać już maszerowałam w Gniewkowie.Tam zawody zorganizował nasz znajomy i wypadało być.Zresztą wiele osób,po zawodach w Gdańsku przyjechało do Gniewkowa (kujawsko-pomorskie).Tu też byłam druga.Zwyciężyła p. Danka, która w zeszłym roku była na Mistrzostwach Świata w Austrii.

Pokazuję zdjęcia z dekoracji.

Dziękuję,że znosiliście moje chwalenie się, dziękuję za wszystkie miłe słowa, gratulacje. Serdecznie Was pozdrawiam! Jeszcze tylko dwa tygodnie, a potem już będę wyszywała, szyła i robiła na drutach, pa!

13 komentarzy:

 1. GRATULUJĘ, GRATULUJĘ, GRATULUJĘ!!!NIECH CIĘ DUMA ROZPIERA JAK NAJDŁUŻEJ, MASZ DO TEGO PRAWO!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje!Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Super!!!! Gratuluje z całego serca!!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O matko, to teraz zostaje Ci iść już na mistrza świata :)Gratulacje!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. My Cię podziwiamy i cieszymy się z Tobą Twoimi sukcesami. GRATULUJE!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Również się zgadzam że w Kraju to nie zostało Ci nic do zdobywania.Kochana sięgaj dalej.Gratuluje z całego serca i obiecuję kibicować ile mi sił starczy:)))
  Pozdrawiam bardzo serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj Wando
  Jestem u Ciebie z polecenia Juty i widzę ,że warto.Gratuluję II miejsca:)).
  Gdy będę miała trochę więcej czasu poczytam dokładniej twój blog.Nie mialam pojęcia ,że istnieją konkursy NK. Ja dopiero "raczkuję" z kijkami.Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 8. Brawo! Gratulacje i wirtualne oklaski:) Pozdrawiamy cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję!!! Nie wiem jak taka energiczna osoba jak ty wysiedzi z drutami przez całą zimę:) A może przez zimę przygotowujesz się do następnego sezony, w końcu spacerować można o każdej porze roku :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Pięknie wyglądasz na tym podium. CIężko pracowałaś na ten Sukces. Dzięki temu masz wspaniałą sylwetkę i uśmiechniętą buzię. Móc robić to co się lubi to wielka sprawa. Szczerze gratuluję wytrwałości i osiągnięć.

  OdpowiedzUsuń
 11. "Puchar Polski 2011 jest mój!" BRAWO WANDA! :))) Brawo, brawo! :)))
  Ściskam mocno i... do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń