Witam!


Witam! Zapraszam do mojego bloga

niedziela, 11 września 2011

To - kwadracik , owo - zawodyTen kwadracik wyszyłam już tydzień temu, ale nie miałam czasu usiąść przed komputerem i go pokazać. To jest Grafi, odpowiedzialny za naprawy w Gumisiowej Dolinie.Ostatnio wyszywam tylko zapasowe kwadraciki, bo boję się, że nie zdążę w określonym terminie, a zapasowe po pewnym czasie też się przydają.


Trzeci tydzień z rzędu zawody, jestem bardzo zadowolona, ale zmęczona.Zawody odbyły się w Barlinku, która to miejscowość ogłosiła się Europejską Stolicą Nordic Walking. Były to piąte zawody z cyklu Pucharu Polski.Zdobyłam kolejne punkty. Teraz dwa tygodnie przerwy, którą wykorzystam na prace domowe i wyszywanie.
"Pobiegam" też po Waszych blogach, bo tyle tu różności...Wszystkich serdecznie pozdrawiam, dziękuję za gratulacje.

7 komentarzy:

 1. Wanda! To rzut beretem do mnie ten Barlinek! Ech... szkoda, że nie wiedziałam!
  Gratuluję Ci z całego serca :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Wandziu gratuluję. Podziwiam Cie za ten duch sportowy. Ja tez chodzę z kijkami po moim lesie i parę górek w okolicy zaliczyłam. Fajna sprawa;-)))i jak zdrowo można odpoczywać w ruchu.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje! I kolejnych zwycięstw i super kwadracika :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja juz się przyzwyczaiłam , ze zawsze zajmujesz miejsce na podium, odpoczywaj,żeby za jakiś czas znowu na nie wskoczyć - gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 5. Będzie gumisiowa kołderka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To tylko dzięki kijkom dajesz sobie rade.Sama twierdzisz że "biegasz" nawet po blogach.Ale nie wyobrażam sobie Ciebie bez zawodów i tego całego tempa:))Grafi prześliczny:)))
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję za wszystkie miłe słowa!

  OdpowiedzUsuń