Witam!


Witam! Zapraszam do mojego bloga

wtorek, 14 czerwca 2011

Mistrzostwa Wrocławia


W niedzielę 12 czerwca wzięłam udział w zawodach we Wrocławiu.Szłam na dystansie rekreacyjnym 3,6 km.Z powodu zerwania taśmy wyznaczającej trasę, startowaliśmy dwa razy.Po przejściu około 1km. zatrzymano nas i był powrót na start. No, nie było to miłe, ale trzeba było wykazać wyrozumiałość organizatorom i potraktować ten kawałek jako rozgrzewkę.Powalczyłam i fajnie wylądowałam na drugim miejscu. Mimo, że do Wrocławia mam daleko i tam było trochę znajomych, a to jest w tych zawodach bardzo miłe.

6 komentarzy:

 1. Przychodzę tu co jakiś czas i... podziwiam Wandziu!
  Gratuluje sukcesów! :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje kolejnych zawodów. Drugie miejsce to też super. W sumie to najważniejszy sam udział i miło spędzony czas

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulujemy kolejnych sukcesów! Podziwiamy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję kolejnego podium! Musisz przyjemnie się czuĆ z tego powodu, w końcu to wysiłek dla większości nie do pokonania!

  OdpowiedzUsuń
 5. Miło, że zaglądacie do mnie,chociaż pewnie Was nordic walking nie interesuje. Dziękuję za komentarze i gratulacje.Szyję kolejną poduszkę, haftuję kwadracik, ale te zawody pochłaniają wiele czasu.Bardzo, bardzo serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie akurat ta dyscyplina interesuje i to nawet bardzo.Podziwiam Cię i dopinguje.Niedługo ciężko będzie znależć miejsce w kraju, gzie nie byłaś na zawodach.
  Gratuluje serdecznie i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń